خرید نبات عمده از کارخانه به قیمت ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص نبات و انواع آنطرز تهیه نباتانواع نبات موارد مصرف نبات:خواص درمانی نباتخواص نبات برای درمان سرفه:کاهش خستگی و خواب آلودگی با مصرف نبات:نبات برای تقویت حافظه:نبات برای افزایش انرژی و نشاط:نبات بهترین روش برای جلوگیری از جاری شدن آب دهان می باشد:رفع بلغم:رفع ترشی دهان با نبات:نبات برای افزایش سوخت و ساز:چند نکته مهم که هنگام خرید نبات باید آن را بدانید:مضرات مصرف نبات:خرید عمده نبات به صورت اینترنتی از کدام کارخانه امکان‌پذیر است؟نبات زعفرانی با قیمت عمدهنبات خرده فله ای
خرید نبات عمده از کارخانه به قیمت ارزان

خرید نبات عمده از کارخانه به قیمت ارزان بسیار بالا است. بسیاری از فروشگاههای زنجیره ای و مواد غذایی نبات را به صورت عمده مستقیم از تولید کننده تامین می کنند. نبات نوعی قند است که از نیشکر به می آید نبات خواص بسیاری خوبی برای سلامت بدن و درمان بیماری ها به همراه دارد.

خواص نبات و انواع آن

نبات نوعی قند است که از نیشکر به دست می آید که طی یک مکانیزم فیزیکی تابع زمان و دما، متبلور شده و به صورت کریستال های زیبا شکل می گیرد و نبات خواص فراوانی دارد از جمله برای درمان بیماری ها مناسب است. در ادامه این مقاله با انواع نبات و خواص آن آشنا می شوید.

خرید نبات

طرز تهیه نبات

برای تهیه نبات ابتدا شکر را در آب جوش حل می کنند تا محلول سیر شده درست شود. سپس نخی در آب آویزان کرده و می گذراند تا خنک شود و بلور شکل بگیرد.

انواع نبات

  1. شاخه نبات: بلورهای نبات که به دور یک نخ تشکیل شده اند را شاخه نبات می گویند.
  2. نبات چوبی: بلور های نبات به دور یک چوب تشکیل می شوند. نبات چوبی نسبت به نبات نی دار پلاستیکی بهداشتی تر است. زیرا چوب نسبت به نی پلاستیکی غیر سرطان زا است.
  3. نبات دندانه: یکی از نبات هایی که قابلیت شکنندگی بسیار بالایی دارد و در چای به راحتی حل می شود نبات دندانه است. در هنگام مصرف این نوع نبات نیازی به شکستن آن با دست یا شی نیست و برای مصرف آماده می باشد.
  4. نبات مخلوط: این نوع نبات که در کف و جداره ی پاتیل ها به صورت تخته تشکیل می شود و به دلیل شکل نامنظم آن بیشتر به صورت فله عرضه می گردد. یکی از دلایلی که باعث تخته شدن این نوع نبات می شود غلظت خیلی زیاد شیره در کف پاتیل ها است.
  5. پرده نبات: این نوع نبات از لحاظ کیفیت با سایر نبات ها هیچ تفاوتی ندارد. این نوع نبات روی پاتیل ها تشکیل شده و تنها تفواتش با نبات های دیگر ترد و نازک بودن آن می باشد.
  6. پودر نبات: این نوع نبات از شکر درشت تر بوده و همان خرده های نبات است که قابلیت حل شدن بالایی دارد.

نبات زعفرانی

 موارد مصرف نبات:

نبات برای تزیین سفره های عقد و هفت سین و برای شیرین کردن چای و دمنوش های گیاهی استفاده می شود.

اگر در کار فروش نبات فعالیت دارید بسیاری از مردم به مصرف نبات چوبی و نبات شاخه با طعم های مختلف استقبال بیشتری نسبت به سایر نبات ها نشان داده اند.

از جمله طعم های نبات می توان نبات دارچین، نعنایی، زعفرانی، زیره، لیمویی و آویشن اشاره کرد که مصرف آن با یک فنجان چای گرم دلپذیر تر می شود. طعم نبات در مقایسه با قند و شکر بسیار بهتر است. بنابراین می توان به جای قند و شکر از نبات های شاخه که قدرت شکنندگی بالایی دارد استفاده نمود.

خواص درمانی نبات

درمان اسهال: نبات دارای خواص ضد نفخ و ملین بالایی است. نبات در مقایسه با قند طعم گرمی دارد. اگر نبات را روی حرارت قرار دهید تبدیل به ماده ای قهوه ای مایل به مشکی شده که طعم بسیار تلخی دارد و داروی مؤثر برای در مان اسهال محسوب می شود.

خواص نبات برای درمان سرفه:

مکیدن یک تکه نبات سبب قطع شدن سرفه و بر طرف شدن خشونت صوت و سینه و درد آن می شود.

کاهش خستگی و خواب آلودگی با مصرف نبات:

مصرف نبات با چای هنگام رانندگی سبب رفع خواب آلودگی و خستگی مفرط جسمی و فکری ناشی از کار و فعالیت جسمی می شود.

نبات برای تقویت حافظه:

مصرف آب جوش نبات یا چای نبات برای افراد کهن‌سال که دچار کم حواسی شده اند مفید است. این نوشیدنی داغ به تقویت حافظه کمک فراوانی می کند.

نبات برای افزایش انرژی و نشاط:

نبات باعث افزایش انرژی و شادی می شود لذا برای مقوی شدن انرژی چای را با نبات میل کنید.
نبات برای درمان دل درد: نبات از گذشته تاکنون برای درمان دل درد استفاده می شد. مصرف نبات داغ سبب بهتر شدن دل درد و کمر درد در هنگام قاعدگی می شود بهتر است در این زمان یک چای نبات داغ میل کنید.

کارخانه تولید نبات چوبی

 

نبات بهترین روش برای جلوگیری از جاری شدن آب دهان می باشد:

مصرف چای نبات از جاری شدن آب دهان جلوگیری می کند. افراد در هنگام خواب آب در دهان آنها جاری می شود در این زمان بهترین راه حل برای جلوگیری از این موضوع مصرف نبات است.

رفع بلغم:

نبات برای رفع بلغم بسیار پیشنهاد می شود زیرا بلغم به نقرس،فلج شدن قسمتی از بدن، پیسی و لقوه و رعشه می شود پس برای رفع این بیماری بهتر است نبات را مرتب مصرف کنید.

رفع ترشی دهان با نبات:

بسیاری از افراد به دلایلی یا در محل کار خود دسترسی به مواد غذایی ندارند در این موارد بهتر است برای جلوگیری از بوی بد دهان یا ترش شدن دهان نبات داغ، چای نبات، تکه های کوچک نبات استفاده نمایند.

نبات برای تکرر ادرار: افرادی که مثانه آنها ضعیف شده است و تکرر ادرار دارند بهتر است تکه های کوچک نبات را در دهان خود قرار دهند. مصرف گرمی جات چون نبات برای درمان تکرر ادرار مفید است.

نبات برای افزایش سوخت و ساز:

نبات از مقدار زیادی ساکارز تشکیل شده است که خیلی سریع جذب بدن میشود و باعث تقویت عضلات و افزایش سوخت و ساز چربی ها و مواد پروتئینی در بدن می شود.

نبات برای درمان مشکلات گوارشی: نباتی که از شکر تهیه شده از دیر هضم شدن غذا جلوگیری می کند و ضد ترش کردن و ضد آروغ زدن است و کرم های کدو و کرمک انتهای روده بزرگ را درمان می کند.

دیگر خواص نبات: مصرف نبات سفیدی و سردی بدن را از بین می برد. با مصرف نبات شادی و نشاط را برای خود به ارمغان بیاورید و مصرف نبات برای تنگی نفس، تپش قلب مفید است.

نبات نی دار

چند نکته مهم که هنگام خرید نبات باید آن را بدانید:

در هنگام خرید نبات به بلور های نبات توجه داشته باشید بلورهای شفاف دارای ضخامت و قطر کم نسبت به سایر موارد بهتر است و فاقد جوهر قند است. از مصرف نبات فله زعفرانی که حاوی رنگ های شیمیایی هستند اجتناب کنید. در هنگام خرید نبات به بسته بندی های بهداشتی آن و به تاریخ تولید و مجوز بهداشت آن توجه کنید.

مضرات مصرف نبات:

مصرف قند، شکر و نبات برای افرادی که مشکل افزایش قند خون دارند بسیار مضر است. از آنجایی که نبات در رطوبت بسیار اندک، بافت سخت تری از قند داشته و شیرین تر است بنابراین برای افراد چاق و دیابتی منع مصرف دارد.

تا اینجا سعی بر این شد تا شما را با انواع نبات و خواص درمانی آن آشنا کنیم. حال در ادامه به ادامه مبحث نحوه خرید نبات از کارخانه می پردازیم.

خرید عمده نبات به صورت اینترنتی از کدام کارخانه امکان‌پذیر است؟

خرید اینترنتی نبات  رنگی یا انواع نبات دیگر توسط تولیدکنندگان بسیاری جهت راحتی و آسایش مشتریان امکان‌پذیر شد تا بتوانند خریدی مطمئن داشته باشند. یکی از بزرگترین و معتبر ترین کارخانه تولید نبات مشهد است. این کارخانه امکان خرید اینترنتی را به وجود آورد تا مشتریان بدون هزینه کردن برای سفر به مشهد و جلوگیری از هدر رفتن وقت و زمان بتوانند به صورت عمده نبات را خریداری کنند.

خرید اینترنتی نبات

نبات زعفرانی با قیمت عمده

نبات زعفرانی با قیمت عمده برای خریداران و مشتریان بسیار اهمیت دارد. بسیاری از مصرف کنندگان به دنبال خرید نبات زعفرانی هستند.

نبات زعفرانی جز پر فروش ترین انواع نبات است از این جهت تمامی خریداران به دنبال نبات زعفرانی با قیمت عمده هستند تا بتوانند از طرفی حاشیه سود خود را افزایش دهند.

نبات خرده فله ای

خرده نبات فله ای هم نیز مانند سایر انواع نبات قابل خرید است. خرده نبات یا نبات نرم از نبات های شکسته شده هستند که بر اثر فشار و ضربه نبات ها دچار شکستگی شده و نبات های خرده به وجود آمده اند. کیفیت نبات خرده مانند نبات های دیگر است و تنها ظاهر آن قابل مقایسه است. شما می توانید نبات خرده را با قیمت ارزان از کارخانه مهگل خریداری نمایید.

قیمت نبات نرم ارزان و با کیفیت

author avatar
الهام ابراهیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه نبات عمده شما را به خرید بهترین کیفیت نبات به صورت ساده و زعفرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما  از طریق واتساپ ارتباط بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم ابراهیمی

راه های ارتباطی:

شماره تماس: 09152612804

پاسخگویی تلگرام: کلیک کنید

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل: info@nabatomde.ir

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

Call Now Buttonتماس بگیرید