درباره ما

گروه پخش نبات عمده از سال 1380 کار خود را در شهر مشهد آغاز و فعالیت تجاری خود را در قسمت فروش و پخش عمده انواع نبات زعفرانی و نبات طعم دار و شاخه انجام می دهد. از آنجا که چند سالی است که زیر ساخت های اینترنت در کشورمان به خوبی راه‌اندازی شده، فعالیت گروه ما هم در این راستا با قدرت هرچه بیشتر در حال انجام است.

دلیل فعالیت به صورت اینترنتی دسترسی سریعتر مشتریان عمده و همکاران در طول روز است که با توجه به راه های ارتباطی سریعتر می توانند به جواب برسند و برای رفاه حال همکاران بتوانند با کمترین هزینه بهترین نوع نبات تولید شده در مشهد را تهیه کنند و متوجه شدیم که نمی توان به صورت فیزیکی و بودن در یک محل خاص به تمام افراد علاقه مند خدمات ارائه کرد. امروزه با وجود شبکه های اجتماعی و رشد کسب و کارها، نمی توان تنها بر روی کسب و کار فیزیکی تکیه کرد، چون جوابگوی عده ای از افرادی که می خواهند خدمتی را در غیر از ساعات اداری دریافت کنند، نمی باشد. بنابراین بر آن شدیم که وب سایتی در زمینه نبات ایجاد کنیم تا بتوانیم در هر ساعت از شبانه روز، پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

گروه نبات عمده در زمینه فروش عمده انواع نبات در سراسر ایران فعالیت می کند. از آنجا که پخش توزیع نبات در ایران بسیار کم شده و بیشتر کسبه، کافی شاپ ها و افراد علاقه مند سعی دارند که بهترین نبات تولید شده ایران را به افراد علاقه مند به مصرف نبات عرضه کنند. بنابراین به دنبال مکانی برای تهیه نبات می گردند، که بتواند در تهیه و دسترسی آسان، آنها را یاری نماید. برای همین بر این شدیم که به صورت آنلاین به کسانی که به خدمات ما نیاز دارند پاسخگو باشیم.

فروشگاه نبات زعفرانی می تواند، خدماتی از قبیل ارائه لیست قیمت، ارسال نمونه های نبات زعفرانی فله و انواع نبات زعفرانی بسته بندی شده مربوط به این حوزه، مشاوره در فروش بهتر نبات شما برای دریافت بازار بزرگتر، تهیه و ارسال بار با انواع راه های ارتباطی و راهنمایی جهت انتخاب نبات زعفرانی شما را یاری دهد.

تماس با ما
  • 10 + دو =

فعالیت های ما در زمینه های زیر است:

  • فروش نبات زعفرانی شاخه فله ای
  • فروش نبات زعفرانی شاخه بسته بندی شده
  • فروش نبات نی دار زعفرانی فله ای
  • فروش نبات نی دار زعفرانی بسته بندی شده
  • فروش نبات چوبی زعفرانی فله ای
  • فروش نبات چوبی زعفرانی بسته بندی شده در صورت سفارش مشتری تهیه می شود
  • فروش نبات نی دار طعم دار فله ای
  • فروش نبات نی دار طعم دار بسته بندی شده

اگر به دنبال محلی برای خرید عمده انواع نبات نگین دار در مشهد می گردید، ما می توانیم در این زمینه به شما کمک کنیم و نبات خریداری شده را در هر شهری که هستید تحویل دهیم.

Call Now Buttonتماس بگیرید