قیمت نبات نی دار زعفرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین تولید کننده نبات نی دار مشهد کدام است؟نبات نی دار بسته بندی شده چه ویژگی هایی دارد؟قیمت نبات نی دار فله چقدر است؟انواع بسته بندی نبات نی دارتولید نبات نی دار در تیراژ بالا چقدر زمان نیاز دارد؟قیمت نبات نی دار زعفرانی چقدر است؟خرید از کارخانه نبات نی دار چه مزیتی برای خریداران نبات دارد؟استعلام قیمت دست اول نباتخرید نبات از کارخانه
قیمت نبات نی دار زعفرانی

نبات نی دار زعفرانی جز پر طرفدارترین محصولات نبات است که شما می توانید با قیمت بسیار مناسب به صورت مستقیم از تولیدکننده تهیه کنید.

نبات نی دار زعفرانی بیشتر برای کافی شاپ، رستوران و مجالس مصرف می شود. بسیاری از ایرانیان در شهرهای مختلف به عنوان سوغاتی نبات نی دار زعفران را انتخاب می کنند و به دوستان و آشنایان خود هدیه می دهند.

بهترین تولید کننده نبات نی دار مشهد کدام است؟

واحد تولیدي نبات عمده در مشهد جز بهترین تولید کننده نبات استاندارد کشور است. به جرئت می توان گفت اگر چه مشهد بزرگترين توليد کننده نبات کشور محسوب مي شود اما واحد تولیدی نبات عمده تنها توليدکننده نبات استاندارد کشور محسوب مي شود.

اين كارخانه با توليد 60 تن نبات در روز توانسته بازار خوبي در استان و کشور به وجود بياورد، مجموعه ما معتقد است نبات خوب، نباتي است که تنها از آب شيرين و شکر درست شود. در کارخانه اين مجموعه تولیدی هرگز از جوهر يا بلانکت که ماده شيميايي است و منع مصرف خوراكي دارد استفاده نمي شود.

در برخي از توليدي هاي ديگر از جوهر براي سفيد کردن نبات استفاده مي کنند که کاري بسيار خطرناک است و در صورت استفاده بيش از حد مي تواند در بدن خسارتهاي جبران ناپذيري به وجود آورد.

اين کارخانه انواع نبات های نی دار توليد مي کند و توانسته با تغيير شكل اين نبات ها توليد خود را با سليقه مصرف کننده برابر کند. اين توليد کننده در سال جاري جزء بيست توليد کننده برتر استان در زمينه حفظ حقوق مصرف کننده قرار گرفته است.

تولیدکننده نبات نی دار

نبات نی دار بسته بندی شده چه ویژگی هایی دارد؟

  1. نبات نی دار بسته بندی شده توسط دستگاههای بسیار پیشرفته بدون دخالت دست بسته بندی شده و کاملا بهداشتی می باشد.
  2. نبات نی دار توسط بسته بندی در برابر نور، رطوبت، گردو خاک و جلوگیری از فساد آنها محافظت شده است.
  3. نبات نی دار را می توان در بسته بندی های مشخص با ابعاد و تعداد متنوع بسته بندی نمود.

قیمت نبات نی دار فله چقدر است؟

نبات نی دار فله جز پر فروش ترین محصولات نبات است که توسط تاجران و فروشگاههای بزرگ خریداری می شوند. نبات نی دار را می توان به صورت ساده، زعفرانی و طعم دار در قالب بسته بندی یا فله تهیه کرد که در چند سال اخیر نبات نی دار نسبت به نیات شاخه با فروش فوق‌العاده بالایی رو به رو شده است و این امر باعث شده بسیاری از تولیدکننده ها به تولید نبات نی دار بپردازند.

برای اطلاع از قیمت نبات نی دار فله می توانید با مسئول فروش در ارتباط باشید.

نبات چوبی فله در کارتن های 5 و 8 کیلویی عرضه می شود که نوع بسته بندی آن به صورت عددی بوده و در تعداد 10 عددی و 20 عددی بسته بندی و تهیه می شود و قیمت هر کدام از این دو نوع با توجه به نوع نبات و کیفیت آن نیز فرق می کند.

نبات نی دار فله

انواع بسته بندی نبات نی دار

  • نبات نی دار 6 عددی
  • نبات نی دار 8 عددی
  • نبات نی دار 10 عددی
  • نبات نی دار 16 عددی
  • نبات نی دار 20 عددی
  • نبات نی دار 24 عددی

نبات های نی دار در بسته بندی های مشخص به فروش می رسد. در تمامی نبات های بسته بندی شده از با کیفیت ترین و مرغوبترین مواد اولیه استفاده شده است.

تولید نبات نی دار در تیراژ بالا چقدر زمان نیاز دارد؟

براي تهيه نبات ابتدا شکر را با آب مخلوط کرده و به صورت شربت در مي آوريم سپس آن را در ديگ مخصوص ريخته و حرارت داده می شود.

براي آنکه ناخالصي هاي احتمالي آن گرفته شود پس از به جوش آمدن شربت به تناسب حدود هر صد کیلو گرم شربت، يک عدد تخم مرغ در آن مي شکنند تا ناخالصي ها به آن چسبيده و شربت از هر آلودگی پاک شده و تصفيه شود سپس آن را (تخم مرغ) از ظرف خارج و دور مي ريزند شربت را حرارت داده تا آب آن تبخیر شده و غلیظ شود

بعد از اينكه غليظي آن به حد مورد نظر رسید آن را در ظرف مخصوص که شکل نیمکره دارد و از قبل درون آن را به صورت مشبک با نخ مخصوص، نخ کشي کرده اند ريخته و کنار مي گذارند، دماي معمولي که براي استخراج نبات استفاده مي شود 109 درجه سانتیگراد است.

چنانچه بخواهند بلورهاي تشکيل شده درشت تر شوند دماي آن را در حدود 108 درجه نگه مي دارند و اگر بخواهند بلورها ريز تر شوند دماي آن را به 110 درجه مي رسانند و هر چه دما بالاتر رود بلورها ریزتر شده تا به اندازه ي بلور هاي قند درآيد.

اين مرحله حدود سه چهار روز طول مي کشد و طي اين مدت بلورهاي نبات شکل می گیرند سپس ظرف حاوي شربت را کج نموده تا شربت هاي اضافي که به نخ ها و بدنه ی ظرف نچسبيده است بیرون بریزد و بعد ظرف را به حالت اول باز مي گردانند و دو سه روز ديگر صبر مي کنند تا بلورها خوب خشک شود ، حالا نبات آماده است.

بلور هايي که به شبکه ي نخ ها متصل شده اند که معمولا” درشت تر و خالص ترند همان شاخه نبات ها را تشکيل داده و قسمت هايي که به بدنه ظرف چسبيده است و معمولا” از بلور هاي ريز تري تشکيل شده در اصطلاح نبات ريزها، نبات تخته اي ناميده مي شود.

توضیحات داده شده تا به حال متوجه شده اید که تولید نبات نی دار نیاز به زمان کافی دارد. اگر قصد سفارش انواع نبات نی دار و شاخه در تیراژ بالا را دارید دو هفته نیاز به زمان دارد تا بتوانیم نبات را با بهترین کیفیت در زمان مشخص شده تحویل شما مشتریان گرامی قرار دهیم.

قیمت نبات نی دار زعفرانی چقدر است؟

قیمت نبات نی دار زعفرانی با توجه به تعداد آن در بسته بندی نیز فرق می کند. از آنجاییکه نبات نی دار زعفرانی از گران‌ترین ادویه جهان استفاده شده است این نوع نبات نسبت به سایر نبات ها گران‌تر می باشد.

بعضی از تولید ها در تولید نبات زعفرانی به جای زعفران از رنگ های خوراکی استفاده می کنند و به جای نبات زعفرانی با قیمت پایین به فروش می رسانند پس پایین بودن قیمت نبات زعفرانی در بعضی از تولیدی ها مبنی بر استفاده از مواد مضر به جای مواد اولیه اصلی است.

نبات نی دار زعفرانی

خرید از کارخانه نبات نی دار چه مزیتی برای خریداران نبات دارد؟

یکی از روش های خریداری کردن انواع نبات خرید از کارخانه می باشد. در اصل می توان گفت که یکی از بهترین و سریع ترین روش خریداری کردن نبات در تیراژ بالا خرید از کارخانه می باشد، چرا که خریداری کردن این محصولات به صورت مستقیم از کارخانه ها مزیت های زیادی دارد.

استعلام قیمت دست اول نبات

بهتر است بدانید که یکی از مهم ترین و بهترین مزیت هایی که خرید نبات از کارخانه دارد این است که قیمت این محصولات ارزان‌تر است.

چرا که زمانی که از کارخانه به صورت عمده خرید می کنید قیمت ها ارزان‌تر می باشد و به صورت مستقیم بدون واسطه به دست شما می رسد. به این علت بسیاری از تاجران و شرکت ها در بازار خرید و فروش خرید از کارخانه را ترجیح می دهند.

خرید نبات از کارخانه

جهت خرید نبات از کارخانه می توانید به کارخانه مورد نظر به صورت حضوری مراجعه کرده و از نزدیک در جریان تولید و مواد اولیه استفاده شده در تولید نبات قرار بگیرید.

به شما یکی از بهترین کارخانه های فعال در این زمینه را در شهر مشهد مقدس معرفی می کنیم و می توانید به صورت عمده خرید کنید. چرا که کارخانه از بهترین نبات ها تولید می کند و در بازار های خرید عرضه می کند.

بدین ترتیب می توانید با مسئولین فعال در این کارخانه ارتباط خود را برقرار کنید و خرید های خود را به راحتی انجام دهید و از آن ها استفاده کنید.

author avatar
الهام ابراهیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه نبات عمده شما را به خرید بهترین کیفیت نبات به صورت ساده و زعفرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما  از طریق واتساپ ارتباط بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم ابراهیمی

راه های ارتباطی:

شماره تماس: 09152612804

پاسخگویی تلگرام: کلیک کنید

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل: info@nabatomde.ir

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − هفت =

Call Now Buttonتماس بگیرید